Vyhledávání

Křižovatky architektury 2017

Alberto Kalach08

„Architektura je jediným lidským nástrojem pro obydlování světa. Obydlováním měníme naše okolí a životní prostředí, měníme i způsob, jakým svět obýváme a užíváme.“ Alberto Kalach, mistr mexické architektury. ikona souboruPozvánka

 

Vážení příznivci architektury, dovolte nám, abychom vás pozvali na 9. ročník Křižovatek architektury, na kterých se představí mexický architekt Alberto Kalach.

Alberto Kalach je znám svým velkým vlivem na mladou jihoamerickou architektonickou scénu svým nekompromisním přístupem k problematice ekologie a krajiny. Tvoří domy v souzvuku s přírodou, jeho stavby jsou plné zeleně, citlivě umístěny v přírodním rámci. Pracuje s vodou, uvědomuje si její úbytek a navrhuje řešení. Zabývá se i problematikou územního plánování. Jeho vliv je dnes již globální. Spolupracuje s předními světovými umělci mexického původu doma i v zahraničí. Jeho monografie jsou vydávány po celém světě.

Přednášku s navazující diskuzí moderuje Adam Gebrian, propagátor a kritik architektury.

Více informací a on-line registrace: www.krizovatkyarchitektury.cz

Vstup zdarma na základě registrace. Vygenerovaná vstupenka slouží zároveň jako čestná vstupenka na veletrh FOR ARCH v den konání akce.

KRIZOVATKY ARCHITEKTURY 200, obrázek se otevře v novém okně

 

Vytvořeno 16.8.2017 7:45:00 | přečteno 2384x | kveta.vitvarova