Vyhledávání

Konference Máme vybráno - 31.5.2022

Institut

Vzpomínáte na konferenci MÁME VYBRÁNO? Letošní ročník má vybroušený program. Do pražského dominikánského kláštera přijedou zástupci devíti oceňovaných projektů – na jednom místě se tak sejde devět pozoruhodných obnov, mezi nimi např. příběh znovuobnovené jídelny Libušín, Mederova domu v Žatci nebo synagogy v Polici. Budete mít jedinečnou možnost potkat lidi, kteří stojí za proměnou středověkého kláštera v domov seniorů, nebo pohovořit s investorem skleněného sídla společnosti LASVIT Nový Bor.


Co jméno, to zajímavý příběh. Co příběh, to inspirace pro ostatní. Změnili jsme koncept: místo řady referátů se můžete těšit na moderované rozhovory s hosty, kteří popíší cestu k záchraně nevšední stavby. Diskuze povedou tři hvězdní průvodci: památkář Ondřej Šefců, redaktorka Karolína Vránková a herec a architekt David Vávra.

Konference MÁME VYBRÁNO na téma Obnovené dědictví se koná 31. května v dominikánském klášteře v Praze. Využijte včasné registrace – program a registrace na www.mamevybrano.cz/konference.

Jan Štifter
koordinátor konference MÁME VYBRÁNO
e-mail: jan.stifter@propamatky.cz
tel.: 723 859 848
www.propamatky.cz


Vytvořeno 2.5.2022 8:47:12 - aktualizováno 2.5.2022 8:47:59 | přečteno 1478x | kveta.vitvarova